Skip to content
Nyheter

Kjøp nå, betal senere

Rask levering

Åpen kjøp i 30 dager

Essence Cocktailglass 31 cl 2-pk, Rosa
Nyhet!

Essence Cocktailglass 31 cl 2-pk, Rosa

529 kr
Cocktailglasset Essence fra Iittala har en stilig skål som passer til cocktails, musserende drinker og servering av desserter.
På lager

Essence Cocktailglass 31 cl 2-pk

529 kr

Fri frakt over 799 kr*.
10 dagers prisgaranti
Enkel utsjekk med Vipps

Produktinformasjon

Cocktailglasset Essence fra Iittala har en stilfull skål som egner seg til cocktails, musserende drinker og servering av desserter. Glassets balanserte design gjør det enkelt å kombinere med andre glass i Essence-serien eller bruke det som et dekorativt element alene. Et elegant glass til både hverdag og fest.

Om cocktailglasset fra Iittala


- Elegant cocktailglass med ikonisk Essence-design.
- Passer til cocktailer, bobler og desserter.
- Tidløs og balansert form.
- Lett å kombinere med andre Essence-glass.
- En del av den klassiske Essence-serien fra Iittala.

Egenskaper

  • Produktnummer
    441378
  • Lev. produktnummer
    1084108
  • Varemerke
    Iittala
  • Serie
  • Designer
    Alfredo Häberli
  • Fraktklasse
    Small
  • Antall i forpakning
    2
  • Farge
    Rose (Pink)
  • Laget i
    Tyskland
  • Materiale
    Glass
  • Tåler oppvaskmaskin
    Ja
  • Kapasitet
    31 cl
  • Høyde
    23 cm
#rum21
Om varemerket
For Iittala er design en menneskelig affære. Det er en måte å se fremover og fortelle historier om den stadig skiftende verdenen. Iittala integrerer spennende, overraskende og inspirerende elementer fra kulturer for å skape noe unikt og tankevekkende. Siden etableringen av glassfabrikken i Finland i 1881 har Iittala vært en pioner innen avantgardistisk design og farget glass og de har muliggjort eksperimentering og kreativitet.