Skip to content
Nyheter

Kjøp nå, betal senere

Raske leveranser

Åpent kjøp i 30 dager

Illu Speil med LED-lampe, 50x50 cm
Normann CopenhagenNormann Copenhagen

Illu Speil med LED-lampe, 50x50 cm

7 285 kr
Anb. pris8 570 kr

Prishistorik 30 dagar

Tidigare lägsta pris7 285 kr
Illu fra Normann Copenhagen er et unikt designet speil av Simon Legald som med sin bølgende form og innebygde LED-lyskilde garantert vil være midtpunktet uansett hvor det plasseres.
På lager

Illu Speil med LED-lampe

7 285 kr

Fri frakt over 799 kr*.
10 dagers prisgaranti
Enkel utsjekk med Vipps
Fri frakt!

Produktinformasjon

Illu fra Normann Copenhagen er et unikt designet speil av Simon Legald som med sin bølgende form og innebygde LED-lyskilde garantert vil være midtpunktet uansett hvor det plasseres. Dette speilet er et kunstverk i seg selv, men det er selvfølgelig like funksjonelt. Med den innebygde LED-lyskilden som også kan dimmes, gir det perfekte lysforhold i gangen, på soverommet eller i stuen.

Designet av Simon Legald.

Bra å vite om speilet


- Finnes i forskjellige størrelser.
- Innebygd, dimmebar LED-lampe.
- Laget i Danmark.
- Designet av Simon Legald.


Egenskaper

  • Produktnummer
    379007
  • Lev. produktnummer
    608381
  • Varemerke
    Normann Copenhagen
  • Designer
    Simon Legald
  • Fraktklasse
    Medium
  • Farge
    Hvit
  • Laget i
    Danmark
  • Materiale
    PMMA
  • Other materials
    Speilglass, Stål
  • Størrelse
    50x50
  • Bredde
    50 cm
  • Dybde
    5 cm
  • Høyde
    50 cm
#rum21
Om varemerket
Normann ble grunnlagt i 1999 av Jan Andersen og Poul Madsen. Siden den gang har de ekspandert og selger i dag sine produkter i mer enn 77 land. Madsen og Andersen hadde visjonen om å gjøre en forskjell i designindustrien, og har siden starten utfordret konvensjonelle designregler.